O stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Praktyków Zabiegów Estetycznych miejsce zrzeszające wykwalifikowanych i przygotowanych specjalistów szerokorozumianego rynku zabiegów estetycznych. Celem stowarzyszenia jest nie tylko ścisła współpraca, ale także wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie zawodowe. Każda z grup zawodowych, którą zapraszamy do współpracy ma swoje doświadczenia zawodowe i inne wykształcenie bazowe. Uważamy, że uporządkowanie  i przygotowanie wspólnej ścieżki kariery i pracy z klientem estetycznym jest najwłaściwszą drogą dla jego dobra i bezpieczeństwa zabiegu. Nasze działania jednocześnie mają na celu wprowadzenie pewnych ograniczeń, aby jak wielokrotnie powoływano się na fakty, że „każdy, a nawet mechanik może wykonywać zabiegi estetyczne” nie miały miejsca. Chcemy dbać o  jakość i bezpieczeństwo zabiegów nadając uprawnienia wykształconym ściśle w tym kierunku, a ograniczając  „szarą strefę”, która uderza w niektóre grupy zawodowe. Zabiegi estetyczne są niezwykłymi i odpowiedzialnymi zabiegami, które wymagają ciągłego samodoskonalenia, podnoszenia kwalifikacji, ale także współpracy pomiędzy specjalistami bo to jest często najcenniejsze. Zapraszamy Państwa do współpracy. „W XXI wieku najważniejsza jest edukacja, a nie zdobędziesz jej napadając na sąsiada” więc dzielmy się wiedzą i doświadczeniem, aby każdy z nas odnosił sukcesy zawodowe.

dr n. med. Izabela Załęska

PRZECZYTAJ REGULAMIN STOWARZYSZENIA

Dr n. med. Izabela Załęska

Dr n. med. Izabela Załęska to międzynarodowy ekspert w dziedzinie kosmetologii na co dzień pracujący w szkolnictwie wyższym na stanowisku adiunkta, piastując stanowisko kierownika zakładu. Dr Załęska to także specjalista pracujący w klinikach medycznych w Londynie co wzbogaca jej doświadczenie o pracę w międzynarodowych zespołach specjalistów oraz pracę z klientami o różnym pochodzeniu etnicznym. Jest też autorką licznych publikacji naukowych oraz popularnonaukowych, a także felietonów tematycznych. Nauczyciel akademicki, trener, prelegent na wielu konferencjach tematycznych (polskich i zagranicznych).